Aktualności

Szkolenie na temat nowoczesnych stropów stosowanych w budownictwie
17.03.2017
Miło nam poinformować, że 15.03.2017 roku w siedzibie Naczelnej Organizacji Technicznej w Toruniu odbyło się kolejne szkolenie na temat nowoczesnych stropów stosowanych w budownictwie. Szkolenie było dedykowane dla projektantów i inżynierów budownictwa. Tematyką szkolenia było zainteresowanych niespełna 40 osób. Podzieliliśmy je na dwie części. Pierwszą część poprowadził dr inż. Artur Kisiołek z Wielkopolskiej Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej, który omówił idee, zasady funkcjonowania oraz funkcjonalności strony internetowej STROPY.pl.
Drugą część szkolenia poprowadził dr hab. inż. Łukasz Drobiec, Profesor Politechniki Śląskiej, który szczegółowo omówił zalety, sposoby projektowania oraz rozwiązania techniczne stropu VECTOR. Pan Łukasz Drobiec na zakończenie spotkania przedstawił liczne przykłady błędnie zaprojektowanych lub żle wykonanych stropów z którymi zetknął się podczas swojej pracy naukowej. Szkolenie w Toruniu wpisuje się w cykl szkoleń jakie odbywają się w całej Polsce, a których zadaniem jest popularyzacja stropu VECTOR oraz producentów stropów w Polsce - STROPY.pl.

Organizatorem spotkania była firma Henkor współtwórca strony STROPY.PL, producent stropu VECTOR oraz systemów kominowych BRATA.
© “HENKOR” J. M. Kordylak sp.j. Wykonanie: Strony www Słupsk Koszalin